Założyć bloga?

Wiele z was zastanawia się nad założeniem bloga, ale boi się, że ktoś ze znajomych się o nim dowie. Bynajmniej tak piszecie do mnie na facebooku czy asku.
To całkiem normalne. Zakładają bloga czułam to samo. '' A co jeśli ktoś z moich znajomych się dowie? '' - Bo przecież jak robisz coś innego, co Ci idzie bardzo dobrze to jesteś gorsza.
No cóż, tak było i będzie. Nigdy się nie zmieni. Ludzie gadali i będą gadać.
Ale czy warto się tym przejmować? Oczywiście, że nie!
Najczęściej są to osoby, które nic nie robią a mają najwięcej do powiedzenia... Ale ile jest plusów z prowadzenia bloga.
A co boli ich najbardziej? To, że dostaje ubrania. Co mnie bardzo śmieszy. Zapracowałam sobie na to wszystko. Prawie 3 lata pisania bloga a teraz mam za to ubrania.
Fakt, ktoś może powiedzieć, że dostaje je za darmo. Ale przecież żeby je dostać musiałam dać coś od siebie, napracować się, żeby ktoś mnie zauważył. Posty muszą pojawiać się regularnie a dzięki temu przybywa mi obserwatorów. Wnioskuję, że podoba się wam mój blog.
Jak sama nazwa mówi '' współPRACA ''. Ale niektórzy tego nie zrozumieją i będą przez to Cię poniżać.
A teraz sama sobie odpowiedź czy warto przejmować się ludźmi?
Poznasz wiele nowych osób. Jeśli jesteś nieśmiała, staniesz się bardziej otwarta na świat. Tak było w moim przypadku. Bardzo się zmieniłam, ale to już chyba pisałam w innym poście.
Leginsy - KLIK  // Bluzka - KLIK
spodenki - klik
Chciałabym wam również pokazać cudowny komplecik, który dostałam od firmy http://www.sklep-biustonosze.pl/
Jeśli potrzebujecie albo szukacie strony, na których można kupić ciekawe komplety, biustonosze to jak najbardziej wam polecam tą stronę! :)
K L I K
Sponsorowane przez Women Fashion Trend 2020