Must-have na wiosnę 2020

Dziś pokażę Wam kilka moich must-have, czyli rzeczy, które planuję kupić na wiosnę tego roku. Nie wiem ile z nich faktycznie wpadnie w moje ręce, ale mam nadzieję, że jak najwięcej. Większość z tych rzeczy "chodzi" po mojej głowie już od dłuższego czasu. Bez zbędnego przedłużania, zapraszam Was do zapoznania się z moją listą.
Chinosy - to właśnie ta część garderoby siedzi mi w głowie od dłuższego czasu. Jednak nie mogę znaleźć tych idealnych stacjonarnie. Musi minąć widocznie jeszcze trochę czasu.
Koszula w paski - ta pozycja ogólnie będzie wiodła prym wiosną i latem tego roku. A z racji tego, że bardzo lubię koszule to i takiej nie może zabraknąć.
Mom jeans - bardzo podobne do boyfriendów, które kocham, ale ten model nie od razu mi się spodobał. Ostatnio jednak zapałałam do nich ogromną miłością.
Koronkowy biustonosz - one wiodą prym już od dłuższego czasu, jednak i do nich musiałam dorosnąć. Podobały mi się na kimś, ale nie byłam pewna czy będę się w nich dobrze czuć, ale jeśli nie spróbuję to się nie dowiem.
Welur/body - cudowny materiał, bardzo mi się podoba, a body to świetna i funkcjonalna rzecz. A jeśli połączyć obie te rzeczy to już raj na Ziemi.
To już tyle. Nie ma ich dużo, ponieważ z autopsji wiem, że im więcej rzeczy, tym mniej z nich udaje mi się zdobyć. A jakie są Wasze must-have's na wiosnę 2020?
Sponsorowane przez Women Fashion Trend 2020