Jak spełnić swoje marzenia?

Każdy z nas je ma. Jedni nie lubią o nich mówić, inni zaś obnoszą się z nimi, aż za bardzo. O czym mowa? Po tytule możecie się domyślić. Dziś trochę o marzeniach i ich spełnianiu. Spróbujemy "ugryźć" ten temat od strony psychologicznej. Zastanówmy się. Czym te marzenia tak naprawdę są. Wydaje mi się, że jest to kwestia indywidualna. Dla mnie, marzenia to coś wyjątkowego, w pewnym sensie dla nich żyjemy, są jakimś celem w naszym życiu. Mieć marzenia nie jest trudno. Schody zaczynają się, gdy podejmujemy decyzję o tym, że wreszcie
dojrzeliśmy do tego, aby je spełnić. Trzeba uwierzyć w siebie i w to, że każdy zasługuje na osiągnięcie sukcesu. To, że nie wyglądamy jak ludzie z okładki Forbesa i nie mamy tylu zer na koncie nie skreśla nas z niczego. Każdy ma w sobie potencjał. Jeśli go nie wykorzystamy to nasze marzenia zostaną skazane na porażkę. I tak to w rzeczywistości wygląda. Boimy się opinii innych, tego, że komuś może się nie spodobać to, co robimy. Ale wtedy warto pomyśleć "Dobrze, nie podoba Ci się to, rozumiem, szanuję, ale to ja coś robię, robię coś, aby spełnić marzenia i nikt nie może stanąć mi na przeszkodzie.". Trzeba pamiętać, że jeśli jest taka konieczność, należy przekraczać granice, wyjść ze swojej strefy komfortu i zawalczyć o swoje. Nigdy nie jest za późno na realizację marzeń. Wystarczy usiąść, zastanowić się, przemyśleć i zrobić selekcję. Te najważniejsze, ale wymagające wiele czasu należy rozpocząć od razu, te, które mogą zaczekać - odłożyć w czasie, ale nie na długo.
Miej na uwadze to, jaka czeka Cię nagroda. Robisz to dla siebie, dla swojego szczęścia, swojej "wygody" w pewnym sensie. Nigdy w życiu się nie poddawaj, to najgorsze co może się wydarzyć. Ucieszysz osoby, które od początku w Ciebie nie wierzyły, a sama będziesz zła i niezadowolona. Nie wolno tak!
"Co­kol­wiek za­mie­rzasz zro­bić, o czym­kolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość za­wiera w so­bie ge­niusz, siłę i magię."
Johann Wolfgang Goethe
koszula - Bonprixx // spodnie - Chińczyk
Sponsorowane przez Women Fashion Trend 2020